Doradztwo patentowe

Dobrze wiemy o tym, że twórcy oraz przedsiębiorcy mają na głowach wiele obowiązków. Nieustannie prowadzą badania, projektują, a także są odpowiedzialni za bieżące funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Świadczymy doradztwo patentowe, z uwzględnieniem najnowszych przepisów w zakresie wynalazków.

Zajmujemy się konkretną sprawą do A do Z, co oznacza, że przygotowujemy obszerną dokumentację, a także pomagamy w przejściu skomplikowanej procedury. Nasi klienci nie muszą mieć na to czasu, ani odpowiedniej wiedzy. Dzięki nam zgłoszą zastrzeżenia patentowe oraz ochronne, a także niezbędne rysunki.

Kompleksowe doradztwo

Chcemy chronić naszych klientów przed różnego rodzaju przykrymi sytuacjami. W tym celu oferujemy im kompleksowe doradztwo patentowe w zakresie nie tylko strategii ochrony, ale również zarządzania własnością intelektualną. Dodatkowo zajmujemy się również przygotowywaniem umów związanych z ochroną własności intelektualnej oraz monitorujemy kolizyjne oznaczenia.

Można się z nami skontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo, do czego bardzo serdecznie zachęcamy. Posiadamy nie tylko niezbędne kwalifikacje, ale również doświadczenie do świadczenia usług doradztwa patentowego.